Πανσιόν ZEFYROS στην Αμμουλιανή
Η πανσιόν ZEFYROS στην Αμμουλιανή Χαλκιδικής είναι ένα καινούργιο, παραδοσιακό, νησιώτικο, διώροφο κτίριο, με καμάρες, πέτρα και ξύλο, εγκεκριμένο από τον ΕΟΤ με τρια κλειδιά***. Η πιο κοντινή παραλία η "πετροθάλασσα" είναι στα 15 μέτρα, ενώ στα 60 μέτρα από την πανσιόν ΖΕΦΥΡΟΣ υπάρχει πάλι μια μικρή παραλία με αμμουδιά. Όλες οι βεράντες έχουν θέα στην θάλασσα.
Η πανσιόν βρίσκεται μόλις 60μ από τη θάλασσα. Ολα τα δωμάτια είναι μεγάλα, άνετα με βεράντες ανατολικά μεθέα στην θάλασσα και το Αγιο Ορος.
![zefyros ammouliani](/images/zefyros_ammouliani.jpg)
![Zefyros barbeque](/images/zefyros_outlet.jpg)
![zefyros αμμουλιανή](/images/zefyros_pansion_outlet.jpg)